[E]st-Fight-Public [24/7][FastDL]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korrahoidja taotlused !

3 posters

Go down

Korrahoidja taotlused ! Empty Korrahoidja taotlused !

Postitamine by Admin Laup Dets 26, 2015 10:51 pm

Tere tulemast siin saade kandideerida korrahoidjaks kui on soovi ja olede võimeline ja usute endasse et saade hakkama ja olede tublid siis väga palun siin samas saade korrahoidjaks kandideerida kui tahade !


NB: Kõik ei sa kandideerida korrahoidjaks me vaatame ise ja uurime kes saab korrakaks se on nagu loosimine Wink

NB: Korrahoidjaks kandideerida saab @meilis kui ka siin samas all pool korrahoidja teade all.


Näide [Exclamation]


1. Nimi: Raimo

2. Vanus: 14

3. CS'i Nickname: FireBullHs

4. Eelnevad nickname'd: Qlord

5. Varasemad kogemused admini/korrapidaja valdkonnas?: Neid palju! siin kuu aega tagasi omasin enda serveri, aga ei jõudnud tegeleda. Mul on olemas kogemused mida on vaja! tunnen kooderi koheselt ära

6. Aktiivsus?: 4-5 h päevas nädalasees aga laup&püh saan olla 7-9 h.

7. Mis ajast mängid meie serveris(-des)?: Vanasti kui oli EstFightPros Public siis mängisin aga vahepeal ei teadnud kas see olemasgi on aga sain teda 3 nädalata tagasi teada server on uuesti üleval!

8. Miks meie meeskond peaks sind soovima endahulka?: 1. Olen viisakas 2. Olen abivalmis. Kuulan ära iga inimese probleemid ja vastavalt probleemiga ma tegelen. Annan enda kohta ka Lisainfo: Skype:  high-cs-1.6 Steam: Hr_EstRampageBoy

9. Kus said teada meie serverist ?: Algul kuulsin sõbralt ja otsisin GameTrackerist.

10. Kas teie soovide ka meie clanni liituda ? siis peade olema ka oma poold cs 1.6 prood kui soovide liituda clanni siis peade Omanikule teada andma.
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 9
Join date : 24/12/2015
Age : 8
Asukoht : Tartu

https://estfightpros.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Korrahoidja taotlused ! Empty Re: Korrahoidja taotlused !

Postitamine by =] Laup Dets 26, 2015 11:38 pm

1. Oinas. 2. 14. 3. =] 4. BOSS. CarrybaRum =] 5. Mul on kogemusi kasutada banlisti ja tajun ka kooderid ysna ruttu 2ra 6. Ma saan olla igap2ev sees sest ma m2gin peavaringselt counter striket. 7. Sellest ajast peale kui omanik ytles et server on tema oma ja se lahti. 8. 1) kuulan iga inimese 2ra kellel on mure 2) hakkan murega tegelema ja saame koos selgusele kes mida tegi! 9. omanik on minu s6ber ja ta ytles et tal on oma server. 10. Jah soovin. aga mul pole v2ga skilli Very Happy Razz

=]

Postituste arv : 1
Join date : 26/12/2015

Tagasi üles Go down

Korrahoidja taotlused ! Empty Re: Korrahoidja taotlused !

Postitamine by L!!sy Kolm Jan 27, 2016 8:44 pm

1) Nimi : D474$$# [:] #L!!sy#

2) 14

3) CS'i nickname : D474$$# [:] #L!!sy#

4) Eelnevad nicknamed : Liisu=)

5) Olen olnud juba paljudes serverites Admin olnud ning koodereid on lihtne ära tunda kui sa hästi silmapilkuvalt speccid neid Smile

6) Aktiivsus on kella 14.30 - 22.30 kui väga igav on Smile

7) Olen juba kuu aega mänginud. Omanik ise andis mulle serveri IP mille ma saatsin paarile sõbrale et saaks mängida seal serveris.

Cool Olen abivalmis, aitan inimesi kui kellelgil midagi on vaja. Olen viisakas, ning tegelen kähku probleemidega kui vaja.

9) Omanik ise andis ühes serveris mulle oma serveri IP mille peale läksime koos mängima Smile

10) Sooviks ikka, kui oleks võimalus Smile Olen oma arust natukene proo.

L!!sy

Postituste arv : 1
Join date : 27/01/2016

Tagasi üles Go down

Korrahoidja taotlused ! Empty Re: Korrahoidja taotlused !

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele